راه حلی امروزی برای ارتقای زیبایی و سلامت عمومی

درباره ما
فروشگاه مجازی ایران هیل به پشتوانه داروخانه دکتر موسوی از شهریور ماه 1397 فعالیت خود را پیرامون اطلاع رسانی و فروش آنلاین محصولات داروخانه ای به صاحب امتیازی دکتر نسترن موسوی آغاز نموده است. این مجموعه با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، با استفاده از مشاورین مجرب داروساز در بستر داروخانه، با مجوزهای لازمه از وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی؛ در همراهی مشتریان در فرآیند انتخاب و خرید و حفظ جایگاه بی طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‏‏کند. کاربران و مشتریان ایران هیل می‏‏توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت ایران هیل را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. ایران هیل با ارائه طیف گسترده‏ای از معتبرترین برندها در گروه‏های زیبایی و سلامت و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏های متفاوت آنان را برآورده سازد. ایران هیل بر این باور است در راستای حقوق مشتری مداری، مشاوره صحیح و با علم روز را ارائه نماید تا در انتخاب صحیح، شما مشتریان گرامی را یاری نماید. مدیریت مجموعه در راستای ارتقاء خدمات به مشتریان سیستم کارت های مشتریان ویژه ایران هیل را راه اندازی نمود. این سیستم پیشرفته با هدف محاسبه امتیاز خرید مشتریان، اقدام به ارائه تخفیفات نقدی به صورت تخفیفات نقدی به صورت اتوماتیک به مشتریان در هنگام خریدشان میکند. به لطف این سیستم کارت، کاربران می توانند از طریق وب سایت فروش آنلاین این مجموعه، تمامی محصولات موجود در فروشگاه را به آسانی خریداری نموده و درب منزل یا محل مورد نظر خود تحویل بگیرند.
حوزه فعالیت

فروشگاه مجازی ایران هیل مرجع اطلاعرسانی جامع اینترنتی محصولات زیبایی و سلامت، آرایشی و بهداشتی، مادر و کودک، مکملها و تجهیزات پزشکی معتبر و با گارانتی اصل میباشد. هدف از راهاندازی این وبسایت تسهیل در زمینه خرید مشتریان و همچنین مشاوره صحیح در این خصوص میباشد. این مجموعه برنامه ریزی ویژه در خصوص سرویس دهی خاص به این مشتریان را همیشه در رأس کار خود قرار داده است. ما همیشه آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات مشتریان خود هستیم.


خدمات

مشاوره رایگان توسط مشاورین مجرب

معرفی محصولات به همراه نحوه مصرف، مشخصه خاص، موارد مصرف، کاربرد، اجزاء تشکیل دهنده، شرکت و کشور سازنده، قیمت مصرف کننده

درج نظرات، انتقادات، پرسشها و یا درخواست مشاوره در ذیل تمامی محصولات این مجموعه امکان پذیر است و کارشناسان مربوطه در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما عزیزان هستند.

مجوزها


ابتدای صفحه