کارن (Karen)

شركت داروسازی ومكمل هاي غذايي- حياتي كارن با مشاركت شركت Mass Global Nutrition كانادا با استفاده از بهترين و مرغوب ترين مواد اوليه وارداتی از کمپانی های معتبر و به كارگيري كادر علمي مجرب با تخصص های خاص از جمله متخصصین تغذیه در واحدهاي مختلف، علاوه برتولید مکملهای غذایی بخش تندرستی  و بیمارستانی  ، اقدام به توليد انواع مكمل هاي غذايي ورزشی  با نام تجاری  PNCو داینامکس و همچنین دارو نموده است . 

محصولات:

•  مکمل هاى ورزشى

مکمل هاى ورزشى شرکت کارن با برند PNC قدیمى ترین و خوشنام ترین برند مکمل هاى ورزشى در ایران و مورد تایید متخصصین در امر تغذیه ورزشى،  پزشکان مشغول در حوزه ورزش، تیم هاى ملى و باشگاهى و فدراسیون هاى ورزشى از جمله فدراسیون پزشکى ورزشى مى باشد. در تولید این محصولات همواره نیاز جامعه ورزش، تاثیرگذارى مکمل در پژوهش هاى علمى انجام شده و سلامت محصول مد نظر مدیران شرکت کارن و از رموز موفقیت این برند بوده است. برند جدید داینامکس به سفارش شرکت ADAPT PHARMA  کانادا تولید و به بازارعرضه شده است. این محصولات از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه و از معتبرترین تامین کنندگان جهان (مورد تایید شرکت آداپت فارما) و با استفاده از حرفه ای ترین فرمولاسیون های روز دنیا و با هدف توسعه بازار مکمل های ورزشی کارن و صادرات به کشورهای خاورمیانه تهیه شده اند.

•  مکمل هاى بیمارستانى

فرمولاهاى آماده گاواژ تولید شده در شرکت داروسازى کارن تحت عنوان انترامیل اولین فرمولاى گاواژ تولید شده در کشور مى باشد که با هدف کمک به وضعیت نامناسب تغذیه بیماران بسترى در بخش هاى مراقبت هاى ویژه، با کیفیت قابل رقابت با محصولات مشابه خارجى و قیمت مناسب به بازار عرضه شده و هم اکنون با کسب رضایت و تایید متخصصین تغذیه و مراقبتهاى ویژه محبوب ترین و پر مصرف ترین فرمولاى گاواژ در ایران مى باشد. با توجه به نیاز بیمارستان ها و بنا به درخواست متخصصین، محصولات هیلاژن، پیورپروتئین و کالرى میل نیز به سبد محصولات بیمارستانى کارن اضافه شده و هم اکنون در کنار انواع انترامیل جزو محصولات محبوب و پرفروش شرکت مى باشند.

•  مکمل هاى تندرستى

مکمل لاغرى اسلیم لست و مکمل افزایش وزن کودکان گین آپ دو محصول خوشنام و محبوب از اولین مکمل هاى تندرستى کارن مى باشند. هم اکنون شرکت کارن با بیش از 20 محصول در حیطه هاى کاهش وزن، افزایش وزن و ارتقاء سلامت یکى از پیشروان این عرصه است.

•  دارو

سه محصول سولفاسالازین، والسارتان و ارلیستات تولید شده در شرکت داروسازى کارن هم اکنون در سراسر کشور در حال توزیع مى باشد و به زودى 8 داروی رانی سافت (رانیتیدین)، گریپوژل (سرماخوردگی بزرگسالان)، کارنوفن (استامینوفن، ایبوبروفن و کافئین)، ژلوکار (ایبوبروفن)، آکواتیک (روغن ماهی با EPA بالا)، آکواتیک (روغن ماهی با DHA بالا)، کپسول پرگابالاین و قرص رزوواستاتین نیز به سبد محصولات دارویی شرکت اضافه خواهد شد


کارن (22)

ابتدای صفحه